wtorek, 23 grudnia 2014

WESOŁYCH ŚWIĄT =)

 Te Święta są wyjątkowe !

 Pierwszy raz po latach spędzę te święta z siostrą, która chora ale zdeterminowana, leciała ze szwagrem z  Dublina z przesiadką we Frankfurcie. Pierwszy raz po wielu latach postawiłyśmy z mamą w domu prawdziwą żywą choinkę, do sufitu, i zamiast zielono złotych ozdób kupiłyśmy bombki w odważniejszych kolorach.
My przez ten rok też zrobiłyśmy się bardziej odważne, zmieniłyśmy bardzo wiele w życiu jak i w domu, wiele zmian zaryzykowałyśmy podczas remontu.... zaczęłyśmy bardziej żyć, nie tylko egzystować. Nawet Kicia czuje różnicę. Siedzi teraz na fotelu który wywaliłyśmy na środek, siada jak sfinks na oparciu w kierunku choinki, a łepek chodzi tylko w góóórę i w dóóół.. i tak na zmianę.. Kicia sobie podziwia. ESTETKA :D 
A tak Kicia czekała na przyjazd Pańci z Dublina =)

 W pokoju siostry stanęła miniaturka choinki, na co dzień mam tam swoją mini pracownię, więc coś z miniatur musiało być :D Co byłoby bardziej świątecznie skleciłam szopkę bożonarodzeniową :)
Siostra już się przyzwyczaiła do moich dziwactw :D 


 Lalki na Święta też już odziane, wszystkie, póki co jeden komplecik na smaczek który prezentuje FR:16 Elsa Lin Cosmetic Surrender. Ostatnio naprawdę kiepsko u mnie ze zdjęciami, więc z resztą wolę poczekać na przypływ weny twórczej :P i opady śniegu... Planowana sesja w plenerze niestety póki co jest niemożliwa.Bardzo długo marzyłam o takich świętach, nareszcie je czuję, nareszcie mogę się nimi cieszyć.. 

Życzę Wam takich prawdziwych Świąt, z prawdziwą choinką, z bliskimi,
 nie w rozłące czy w samotności. 
Ciepłych, pachnących wypiekami,  
RODZINNYCH.
Przy tym życzę Wam też byście spędzili je w zdrowiu, w życzliwości,
w zgodzie, i z pięknie prószącym śniegiem za oknem. 

Prezentów nie muszę życzyć, w mojej rodzinie się na nich nie skupiamy i jak widać nie są potrzebne do szczęśliwych świąt. 
Nareszcie razem :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
strasznie się cieszę  <3


4 komentarze:

 1. Cieszę się razem z Tobą :) święta w rodzinnym gronie zawsze są najlepsze :)
  Dziękuję za życzenia :) Tobie też życzę wszystkiego co najlepsze :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Najważniejsza jest rodzina i jeżeli można z nimi spędzić Święta to jest cudownie. Dlatego ciesze się że masz taką możliwość. Życzę Wam radosnych, spokojnych , pełnych miłości i zrozumienia Świąt.
  Pozdrawiam i dziękuję za życzenia :) :) :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych Świąt Dark. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna choinka i wzruszające życzenia. Dla CIebie również samej radości w Swięta i na cały Nowy ROk :)))

  OdpowiedzUsuń